Wille Witkacy

W stylu, który najlepiej do Ciebie pasuje

Wykończenie wnętrz i wyposażenie swojego górskiego domu warto zostawić w rękach ekspertów. Można dzięki temu oszczędzić czas i pieniądze, a także mieć pewność, że każde rozwiązanie będzie funkcjonalne, a każdy element wystroju – spójny z wybraną estetyką oraz starannie dopasowany do potrzeb i stylu życia mieszkańców.

zobacz

Tu podaj tekst alternatywny

Styl Zakopiański

Chcemy zaproponować Ci wykończenie i wyposażenie w stylu prosto z polskiego Podhala. Wnętrza tego typu są jasne, przestronne, funkcjonalne i wygodne. Styl zakopiański czerpie inspiracje z natury i sztuki ludowej, wywodzi się z nurtu secesyjnego i ma eklektyczny charakter. Oprócz obowiązkowego drewna, w aranżacji chętnie wykorzystywany jest kamień. We wnętrzu nie może zabraknąć kominka, wokół którego samoistnie powstaje strefa wypoczynkowa. W domach w stylu zakopiańskim nie może zabraknąć rzeźbionych elementów dekoracyjnych, w tym przykładów artystycznej snycerki (motywów rozety, czy parzenicy). Meble powinny być wykonane z litego drewna rodzimych gatunków drzew. Meble tapicerowane powinny zachęcać do wypoczynku, być wygodne i miękkie. Przytulności wnętrzu dodadzą dodatki z owczych skór oraz wełniane tekstylia w jasnych barwach przełamanych zieleniami i odcieniami koloru bordowego

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Styl Alpejski

Kolejną propozycją jest możliwość wykończenia i wyposażenia domu w stylu alpejskim, inspirowanym najbardziej luksusowymi apartamentami z austriackiego kurortu Kitzbühel. Wnętrza tego typu to elegancka propozycja dla najbardziej wymagających. Styl alpejski to fuzja luksusowego stylu Chalet z funkcjonalnym stylem skandynawskim. Główną rolę we wnętrzach odgrywa drewno oraz kamień naturalny (m.in. marmur, piaskowiec). Sercem domu jest kominek, często otoczony rustykalnymi drewnianymi meblami. Wszystkie elementy wyposażenia muszą być najwyższej jakości – we wnętrzach w stylu alpejskim stawia się na masywne meble tapicerowane, wprowadzające do wnętrza dodatkowy powiew elegancji. W aranżacjach stawia się na wyszukane dodatki o organicznym charakterze. Przytulny klimat do wnętrza wprowadzają liczne źródła światła, w tym liczne świece z naturalnych surowców. Dom w stylu alpejskim tonie w stonowanych barwach – naturalnych odcieniach drewna, bielach, szarościach, czerniach, które podkreślają stylowy charakter aranżacji.

Tu podaj tekst alternatywny

Andrzej Giewont

Artysta stolarz inwestycji Wille Witkacy

"Wydobywanie kształtu i wzoru z kawałka drewna to dla mnie naturalny proces, w którym łączę emocje, talent, wyćwiczone przez lata umiejętności i wiedzę oraz góralską tradycję i krajobraz, wśród których wzrastałem i żyję każdego dnia, które we mnie wrosły jak w drzewa, które dają mi podstawowy materiał do pracy. W Willach Witkacy moja pracownia realizowała m.in. drzwi wejściowe oraz liczne zdobienia na elementach zewnętrznych. Klientom, którzy zdecydują się na zakup, oferuję swoje rękodzieło w procesie wykańczania domu.

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Wybierz najbardziej dogodną formę kontaktu: telefonicznie, e-mailem, lub umów się na spotkanie z nami osobiście.

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest VIP HOLIDAY Sp. z o.o., ul. Jana Kochanowskiego 14, 08-110 Siedlce. Podanie danych jest dobrowolne. Więcej informacji o ochronie danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.